Registrační formulář

Registrace na Československý IPA pochod 2023 byla ukončena.


Odesláním registračního formuláře potvrzujete, že souhlasíte s podmínkami registrace Československého IPA pochodu a propozicemi Československého IPA pochodu.

Registrační formulář

V případě, že se registrujete přes prohlížeč v mobilním telefonu, tak prosím, po skončení registrace/registrací zavřete otevřené okno webového prohlížeče. Jinak bohužel občas dochází k nechtěné další registraci – to když kliknete v daném okně na tlačítko zpět a zaktualizujete stránku. Přidělává nám to zbytečnou práci s rušením nadbytečných registrací, děkujeme za pochopení.
Pokud se Vám podaří udělat druhou nechtěnou registraci, napište nám na e-mail admin@ipacz.cz a sdělte nám, kterou registraci si chcete ponechat a kterou chcete zrušit, děkujeme.

Pokud se Vám nedaří provést registraci, napište nám zprávu na e-mail admin@ipacz.cz. Ozveme se Vám a problém spolu vyřešíme.

V případě, že Vám nedorazí registrační e-mail do 15 min po provedení registrace, tak nejprve zkontrolujte Spam nebo Spamový koš ve Vaší e-mailové schránce. Je možné, že registrační e-mail skončil zrovna tam. Pokud jej přece jen nenajdete, neváhejte nám napsat na e-mail admin@ipacz.cz.